Kështu dukej Ana Kauri e Për’Puthen kur ishte bionde dhe pa ndërhyrje

Ana Kauri është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.
Ish konkurrentja e “Për’puthen”, ka qenë mjaft e përfolur kohë të gjatë për shkak të ndërhyrjeve të shumta estetike që i ka bërë në fytyrë.
Pas hyrjes në emision Ana vendosi të ndryshojë pamjen e saj, duke u shfaq krejt ndryshe.

Baby Boo

Hiç më larg se sot faqja e njohur në instagram “Vipat e bllokut” e ka postuar një imazh të saj ku ajo shihet me flokë bionde dhe pamje origjinale.