Kështu do të duket Era sot gjatë përformancës në finalen e Botërorit

Era Istrefi, duket se është gati për ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror para fillimit të ndeshjes finale mes Kroacisë dhe Francës.

Era do të performojë sw bashku me Will Smith dhe Nicky Jam, me këngën zyrtare ‘Live it Up”.

Aktori Smith ka postuar nw rrjetin social Instagram njw video ku shihet sw bashku me Erwn.

Era në këto pamje duket se veç është bërë gati, pasi duket e grimosur./Zëri

Baby Boo