Kërcënoi me armë një polic, arrestohet 28-vjeçari nga fshati Kondovë

Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 policia ka arrestuar 28-vjeçarin SH.I. nga fshati Kondovë në Shkup.

Baby Boo

28 vjeçari kërcënoi me jetë një polic duke i drejtuar armën e zjarrit, nga ku u përpoq të largohej nga vendngjarja.

Policia njofton se po punohet për zbardhjen e plotë të rastit dhe se pasi  të dokumentohet plotësisht rasti, kundër personit në fjalë do të parashtrohet kallëzim i adekuat.