Keqtrajtoi fëmijën e saj, arrestohet një grua


Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar një grua në Lipjan, shtetase e Shqipërisë për keqtrajtim të fëmijës së saj.

“Është arrestuar e dyshuara femër shtetase e R. Shqipërisë, pasi që ka keqtrajtuar fëmiun e saj të mitur. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”, ka informuar Policia.

Rasti është cilësuar si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijëve”.

Baby Boo