Këngëtarja Adelina Thaçi rezulton pozitiv me COVID-19

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Thaçi përmes një postimi në llogarinë e saj sociale ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19.
Ajo i ka apeluar qytetarët që mos ta fshehin viru*sin, derisa ka bërë të ditur se sip*tomat e para ishin lodhje te madhe te trupit, dhimb*je te syve larte, poshtë, anash, kokëdh*imbje dhe qafa…

Baby Boo

Ky është postimi i plotë:

Te dashure miq e familjare,
Pas kaq muajve te kujdesit ne maximum nga ky vir*us,pa dal asnjihere pa maska pa doreza,besa 3 muajt e pare as nga shtepija.

Ne mesin e kesaj popullate kemi kaq shume njerez te pa pergjegjshe qe i hasim e e mshefin pa asni fije turpi.
Une hasa ne keto simp*toma, para dy dite, pra;
Lodhje te madhe te trupit
Dhimb*je te syve larte, poshte, anash, kokedhimb*je dhe qafa.
Une skam humbje te shijes e as te nuhatjes, jo koll.

Temperature 37.5
Pra keto ishin simp(tomet e mija
Dhe e bona testin ku para pak qastesh me rezultoi pozitiv.

Ju lutem mos fshehni qe jeni me virus, mos dilni pa masa mbrojtese, e ju njerez qe e fshihni duhet marre me ju ardh, e qe e di qe jeni te shumt!

Me respekt Adelina Thaqi Meta