Këndoi nga çatia, videoja e mërgimtarit nga Gjilani bëhet virale


Kamer Maliqi, është shqiptari nga Kosova që jeton dhe vepron në shtetin gjerman, transmeton albinfo.ch.
Ai është vetëm 25-vjeçar, por vullnetin dhe motivin që ka për punë, e ka kthyer në rrafshin pozitiv, duke realizuar video të ndryshme, të cilat po bëhen virale në Kosovë dhe po komentohen jashtëzakonisht shumë,

Ai punon në një qytet të Gjermanisë, ndërton dhe rregullon çatitë në këtë shtet. Ka plot 6 vjet që është larguar nga vendlindja, për një jetë më të mirë.

Në kohën e fundit ai u bë viral përmes një videoje të realizuar derisa po punonte. Ai u shfaq duke kënduar vargjet “S’ka faj ktu veç Dafina” të hit-këngës “Llafe llafe”, duke kthyer tekstin për punën e tij.
Kjo video ka ngjallur reagime pozitive për humorin dhe punën e tij.
Për më shumë, shikoni disa video më poshtë:

@kamermaliqi97

#fypシ #flyy #viral #baustelle #gjermani #gjilan #tiktokkosovaalbania

♬ Originalton – Kamermlq