Keith feston ditëlindjen, Adriana Matoshi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar

Adriana Matoshi i ka uruar ditëlindjen partnerit të saj.
Ajo përmes një postimi në rrjete sociale ka publikuar një imazh bashkë me të, ku i ka bërë edhe një dedikim.
Adriana Matoshi ka pozuar pranë Keith teksa i ka uruar ditëlindjen duke e çmuar dhe është tejet e lumtur pranë tij.

Baby Boo

“Ju uroj gjithë të mirat e kësaj bote për ditëlindjen tuaj! Ju jeni një mrekulli dhe një qenie njerëzore shumë e veçantë. Me fat familja juaj që të keni, me fat miqtë tuaj dhe të gjithë përreth jush dhe ju falënderoj shumë për një vit plot lumturi që keni sjellë në jetën time. Faleminderit Zotit që solli një qenie njerëzore si ju në këtë botë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, kanë qenë fjalët e deputetes për të dashurin.
Ndryshe, ditën e djeshme çifti kanë festuar një vjetorin e lidhjes së tyre.

https://www.instagram.com/p/CQeooi2BK_P/?utm_source=ig_embed&ig_rid=eac25b09-5e32-4b60-a151-bf69430a8dbb


Restorant Lumare