Kashar-Shqipëri: Lopa del në rrugë, përplasen 7 makina (Video)


Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së premtes në Kashar.

Një lopë ka dalë në autostradë dhe ka shkaktuar përplasjen e 7 makinave, percjell Fakte.

Siç shihet edhe në video, lopa është përplasur dhe ka dalë jashtë rruge ndërsa makinat njëra pas tjetrës janë përplasur në autostradë.

Baby Boo