Kasami, prezanton “Projektin ideor për shtratin e lumit Shkumbin” (VIDEO)


“Projekt ideor për shtratin e lumit Shkumbin!”, ka shkruar mbi video-pamjet e publikuara në FB, lideri dhe kandidati i BESËS për Tetovën, Bilall Kasami.