Kasami derë më derë në Tetovë (FOTO)

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka vazhduar aktivitetet për rrethin e dytë zgjedhorë. Ai sot ka vizituar pjesën që njihet si “Bllok 70”. Kasami thotë se qytetarët janë entuziast dhe presin me padurim ndryshimin.
“Derë më derë në “Bllok 70”. Qytetarët me entuziazëm po presin ndryshimin e madh të Tetovës!. Me zemër për Tetovën!”, ka shkruar Kasami.

Baby Boo