Kapet me marihuanë i riu nga Sllatina e Tetovës, arrestohet


Më 08.03.2024, në ora 22:40 në fshatin Sllatinë-Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë arrestuar S.I.(20) nga i njëjti fshat për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

Baby Boo