Kapet hajni nga Tetova 27 vjeçar!

Dje (29-mars) rreth orës 02:10 minuta zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë ndaluar 27-vjeçarin I.M. nga Tetova, për shkak të dyshimit se paraprakisht kishte kryer vjedhje nga kamioni “man” me targa të Tetovës, i cili kishte qenë i parkuar në Përshevcë të Tetovës.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë dhe rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

Baby Boo