fbpx

Kapen me lëndë narkotike dy banor të Gostivarit

Zyrtarët policor nga Sektori për punë të brendshme në Tetovë-Stacioni Policor në Gostivar, me 13.01.2019 rreth orës 23.45 në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar i kanë arrestuar A.I.(24) nga Gostivari dhe T.S.(25) nga Banjica e Poshtme, tek të cilët është gjetur lëndë narkotike.

Personat janë mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.