“Kallashi” i organizon festë maces së saj në një mujorin e lindjes


Valltarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur në publik si “Kallashi” ka festuar një mujorin e maces së saj. Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram.

“Urime 1 mujori”, shkroi ajo krahas imazheve nga festa. Ndryshe Donjeta publikon shpesh herë imazhe krahas maces dhe i ka vendosur emër të ngjashëm me nofkën e saj./Lajmi.net/
https://www.instagram.com/p/ChKc02ztxx3/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1427d231-efe0-437b-8b43-d1b0f1d83f59