“Kajtazi gëzohet” pas “goditjes” së Bislimit nga PSD-ja: Po duket si qumësht

Gjatë ditës së sotme, aktivistët e PSD-së përmes një aksioni politik kanë hedhur tortë dhe milkshake drejt zv/kryeministrit, Besnik Bislimit.

Ndaj këtij aksioni ka reaguar gazetari dhe analisti, Vehbi Kajtazi.

Me anë të një postimi, Kajtazi ka ironizuar me pamjen, duke thënë se po duket si qumësht, teksa ka përdorur edhe emojin që qan nga gëzimi.

“Si qumesht po doket”, ka shkruar Kajtazi në mbishkrimin e fotografisë së zv.kryeministrit Bislimi.

Baby Boo