fbpx

Kafshët të cilat ngjasojnë me njëra-tjetrën (FOTO)

Ekziston një teori se të gjitha qeniet e kanë një binjak diku në botë.

Kështu disa kafshë tashmë e kanë gjetur binjakun e njëri-tjetrin.

Sipas Bright Side duket se nuk ka rregulla – ato mund të jenë të moshave të ndryshme, jetojnë në vende të ndryshme dhe mund të jenë edhe të llojeve të ndryshme, kur bëhet fjalë për kafshët.

Këtu më poshtë keni disa fotografi:

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.