Kadri Veseli gjendet në Kosovë (VIDEO)

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku po mbahej në parabu*rgim si i dyshuar për kr*ime lu*fte.

Klan Kosova mëson se Veseli është liruar për ta vizituar babanë e tij i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.
Me t’u kthyer në Kosovë, Veseli ka vizituar spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”, dhe po ruhet nga forca të shumta të sigurisë, përfshirë Policinë e Eulex-it.
Ende nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë ai në Kosovë./ KlanKosova

Baby Boo