KABINETI I IVANOVIT: TAKIMI ME ZAEVIN DHE DIMITROVIN KA ZGJATUR DY MINUTA!

Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov sot ka pranuar kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e jashtëm Nikolla Dimitrov.
“Informojmë se takimi ka zgjatur dy minuta. Gjatë ditës së sotme presidenti Ivanov do të ketë paraqitje deri tek populli dhe qytetarët e Maqedonisë”, thuhet në njoftimin e shkurtë të kabinetit të presidentit.

Baby Boo