Joshua vs Ruiz, përmbledhje e 12 raundeve në një video: Këto ishin momentet kyçe

Të shtunën, Anthony Joshua arriti që t’i revanshohet boksierit meksikan (me nënshtetësi amerikane) për humbjen e shkaktuar në muajin qershor të këtij viti.

Baby Shop Charli

Joshua nuk arriti ta ‘nokautonte’ Ruizin, por fitoi me pikë nga gjyqarët. 118-110 dhe 119-109 ishin pikët në favor të Joshuas.
Atyre që iu kanë ikur 12 raundet mes tyre, mund t’i shikoni të përmbledhura në videon e mëposhtme

Restorant Burimi  3- Vertok
Sigma Doors