Jo vetëm Adriana Matoshi, edhe këta deputetë kanë bërë një sy gjumë në Kuvendin e Kosovës

Ditën e sotme, deputetja dhe aktorja e njohur Adriana Matoshi bëri një sy gjumë në Kuvendin e Kosovës gjatë seancës plenare.
Adriana Matoshi ditën e sotme u fotografua teksa po flinte në Kuvendin e Kosovës teksa po diskutohej për bordin e RTK-më, shkruan Reporteri.net.

Nuk vonoi shumë dhe deputetja reagoi përmes një postimi ku tha se opozita më shumë merret me të se sa me problemet që ata i kanë shkaktuar vendit, duke iu referuar atyre që i kanë bërë fotografinë.
Mirëpo, Adriana Matoshi nuk është e vetmja ajo e cila është “kotur” brenda Kuvendit të Kosovës.
Më poshtë ju sjellim edhe disa raste tjera ku edhe gjumi nuk ka munguar gjatë seancave.

Bedri Hamza
Gani Dreshaj

Ramush Haradinaj
Milaim Zeka

Baby Boo