Jepet banesë me qira afër shkollës fillore në Saraj!


Jepet super banese me qira në Saraj mu afër ahkollës fillore.

Bansea posedon 100m², tre dhoma gjumi. Një terasë prej 7m². Dy kabina tualit, një dush. Lavatriçe si dhe maqinë për larje të enëve. Banesa gjendet në gjendje të rregullt e mobiluar dhe e gatshme për ban!

Ideale për studentë por jo vetëm! Numer kontakti 0032/471-606-190 viber ose whatsapp!

Baby Boo