Ja se si duket sot tifozi i famshëm, Ballisti!


Tifozi më i njohur shqiptar, Ismail Morina, më mirë i njohur si Ballisti, për dronin që e kishte lëshuar në Beograd në ndeshjen Serbi – Shqipëri, ka ardhur me lajmin e vitit, shkruan Zeri.info.

Ai ka njoftuar se është liruar përfundimisht nga paraburgimi që mbahej në Kroaci dhe tash po e shijon lirinë.

Por, pas lirimit, në një fotografi ai është shfaqur me pamje krejt tjetër.

Ballisti e ka hequr mjekrën dhe me siguri, nëse do ta shihnit në rrugë, nuk do ta njihnit. /Zëri