Isa Mustafa sot feston ditëlindjen e 70-të

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa feston sot ditëlindjen.
Mustafa, i lindur më 1951 sot mbush 70 vjeç, transmeton Indeksonline.

Baby Boo

Isa Mustafa është lindur më 15 maj të vitit 1951 në fshatin Prapashticë të rrethit të Prishtinës.
Ai ka mbaruar shkollën fillore dhe të mesme në Prishtinë, ndërsa Masterin dhe Doktoraturën i ka kryer në Universitetin e Prishtinës.