Imeri: “Mbrohuni nga virusi. Motrat medicinale ikin sikur ta keni murtajën”


Saranda Imeri:
Shoh sot lexoj portale dhe komente nga gjithe njerezit per situaten e te semureve me kovid te hospitalizuar.Ankesa pa fund dhe dhimbje.

Une e kalova lehte, por rastet e renda vdesin.

Nje apel!!!Mbrohuni dhe vetem mbrohuni se nga experienca ju tregoj,per analiza te thjeshta gjaku ,motrat medicinale ikin nga ju sikur e keni murtajen!Heronj dhe heroina??????pak ka!
#mosmegjykoni
#idontcare

Baby Boo