Ilir Shaqiri ‘shpërthen’ ndaj Einxhel: “Ordinere, unë të masakroj ty!”

Big Brother Albania VIP ka nisur me një sherr të madh mes moderatores Einxhel Shkira dhe balerinit Ilir Shaqiri. Debati mes tyre ka nisur në momentin kur u xhirua skena kur Eixhel fliste për historinë e tradhtisë së Ilirit dhe mënyrës së si sipas saj ai e përdori për lojën e Big Brother.

Baby Boo

Kjo solli një agravim të situatës brenda shtëpisë ku Iliri shpërtheu në akuza dhe ofendime ndaj Einxhel duke e quajtur atë fallxhore dhe duke e kërcënuar nëse ndodh sërish që ajo të përdorë emrin e tij dhe familjes së tij.

“Unë të masakroj, nuk dua të dëgjoj më shprehje të tilla. Ti nuk je avokate e Donaldit dhe unë gjërat me të i sqaroj vetë. Për vajzën dhe gruan time nuk ke shans të flasin më, ta shpërlash gojën me shampo para se të flasësh, ordinere…”- tha ndër të tjera Iliri duke iu hakërryer moderatores së njohur.