Ibrahimoviç thumbon Tramp-in: Nëse do të kisha ardhur 10 vite më parë tani do të isha në politikë

Zlatan Ibrahimoviç u transferua te Los Anxhelos Galaksi nga Mançester Junajtid dhe ka shënuar golin e 12 në 15 ndeshje. Ndeshja me Filadelfian ishte një ndeshje shumë e mirë për shtatlartin suedez i cili arrit të dhuronte edhe një asist.

Baby Boo

I njohur për deklaratat e tij “bomb” ai ka thënë së fundmi se nëse do të kishte ardhur 10 vite më parë mund të ishte pjesë e politikës madje edhe president. “Nuk e di, nëse do të ndryshoja apo jo kulturën futbollistike në këtë vend, tani vetëm po bëj detyrën time. Janë me fat, që nuk kam ardhur 10 vjetë më parë”. – u shpreh Ibra.

Restorant Lumare