I riu vetëvaret pas kthimit nga muaji i mjaltit


Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotme në komunën e Lonato del Garda, në provincën e Brescias.

Baby Boo

Ai ishte kthyer të dielën nga muaji i mjaltit me gruan e tij, me të cilën ishte martuar disa muaj më parë. Historia bëhet edhe më tragjike pasi 27-vjeçarit i kishin vdekur më herët dhe babai me gjyshin në të njëjtën mënyrë, vetëvrasje.

Sipas informacioneve të para që rrodhën, viktima ishte djali i një shitësi lokal. Pasi u dha alarmi, një ambulancë dhe një makinë mjekësore ndërhynë në vend, por të gjitha përpjekjet e provuara për të mbajtur në jetë 27-vjeçarin ishin të pasuksesshme.