I riu nga Tetova aksidenton me veturë dy persona!


Dje (31-maj) rreth orës 19 e 40 minuta, në rrugëkryqin e rrugëve ,,Vidoja Smilevski Bato” dhe ,,Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, vetura e tipit ,,Reno Megan” me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21-vjeçari B.B. nga Tetova, ka aksidentuar këmbësorët B.M. (20) dhe E.L. (22) të dy nga Pallçishti i Epërm.

Këmbësorët e lënduar janë dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, për t’ju ofruar ndihmnë mjkësore.

Në vendin e ngjarjes, ispektimin e ka kryer ekipi nga SPB Tetovë.

Baby Boo