I riu humb kontrollin pas konsumimit të K2! (VIDEO)

LINKU PER TA SHIKUAR VIDEONhttps://www.facebook.com/glen.L.phillips/videos/10209122880627386/

Baby Boo Tinex

Në New York është alarmuar situata e përdorimit të një droge sintetike, e cila gjen përdorim nga të pastrehët.
Përdoruesit e saj ajo i bënë shumë të rrezikshëm dhe të pandjeshëm ndaj dhimbjeve.

Sipas CBSN në New York situata është shqetësuese, pasi ajo i bënë njerëzit të dalin nga vetja. Ajo është nj substancë e llojit marihuanë sintetike e njohur me emrin K2.

Përdoruesit e saj dalin të zhveshur pasi ndikimi saj është i lartë, ndërsa ka pasur një rast kur njëri ka bllokuar një autobus në mes të rrugës.

Policët janë vënë në ndjekje të arrestimi të këtyre personave të cilët përdorin një substancë të tillë, por që eliminimi dhe kapja e tyre është e vështirë për shkak të fuqisë që iu jep K2, transmeton Klan Kosova.

Vlera e saj është shumë e lirë, kështu që atë mund ta ketë secili që dëshiron ta blej, për vetëm 1 dollar një pako.

Restorant Lumare