I riu di*gjet nga flakët në Tetovë, flet i ati: La fëmijët jetimë (VIDEO)


I ati i një 38-vjeçari nga Tetova që humbi jetën nga zj*arri I mbrëmjes së djeshme, ka folur para kamerave dhe ka treguar detaje të reja mbi ngjarjen.
Ai tha se i biri po lu*ftonte prej kohësh me virusin vd*ekjeprurës, por e pësoi nga zj*arri.

I moshuari përlotet para kamerave teksa shtoi se I biri la dy fëmijët jetimë.
“Ai ishte shumë i ri, dy fëmijë mbetën pa baba”, tha babai i të ndjerit nga Tetova dhe më pas largohet nga gazetarët pasi sytë i mbushen me lot.