I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Këngëtarja po ndan imazhe të shumta të vajzës së saj.
Dhe, Arbenita Ismajli pas tri javëve të lindjes së Ninës ka publikuar fotografi në storien në Instagram.

Baby Boo

Modelja shqiptare siç duket nuk ka marrë edhe komente të mira nga ndjekësit për vajzën dhe kjo mund të vërtetohet si shkak i një postimi që ajo ka bërë.
Arbenita, ka shkruar se i kanë paragjykuar vajzën dhe të tillët nuk kanë zemër dhe tru si mund ta bëjnë atë drejt një fëmijë.
Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që ajo bën reagime lidhur me vajzën e saj.


Restorant Lumare