I mituri qëllon me armë zjarri


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot ën Prishtinë, ku një i mitur ka qëlluar me armë zjarri, ndërsa plumbi ka përfunduar në një makinë.

Incidenti u regjistrua në rrugën “Xhemail Ibishi”. Mediat kosovare raportojnë se nuk raportohet për persona të lënduar.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja dhe se si i mituri siguroi armën. Aktualisht policia ndodhet në vendin ku ndodhi ngjarja