HUMB JETEN HENDBOLLISTI 35 VJECAR NGA SHKUPI, ARSIM IDRIZI!


Sot ka ndërruar jetë henbollisti i njohur nga Shkupi Arsim Idrizi.

“Te nderuar shok, miq, familjar dhe dashamir, sonte u nda nga jeta vllau jone Arsim Idrizi, shok, vlla i joni dhe hendbollist i joni. Ka qen dhe mbetet shembull per gjith rinin tonë atdhedashes dhe sportist i dalluar por para se gjithash njeri i paster dhe me vyrtyte shembullore. Varrimi dhe percjellja behet neser te Xhamia e Butelit Beder dhe ne varrezat e Butelit me namaz Iqinidije! Allahu e past mëshiru!”, shkroi nje mik i Idrizit ne Facebook.