Humb jetën 52-vjeçari me koronavirus

Shënohet viktima e 30 nga koronavirusi në vend.

Baby Boo

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se ka humbur jetën në Spitalin Infektiv një 52-vjeçar nga Kruja, i prekur nga Covid-19.

Ai gjendej prej 8 ditësh në gjendje të rënduar dhe i intubuar.