fbpx

Humb jetën 20 vjeçari në Itali

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një 20-vjeçari shqiptar në Itali.

Sipas të përditshmes La Repubblica, i riu, idetiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, po udhëtonte me një makinë Alfa147 në një rrugë provinciale që lidh Gallipoli me Sannicola, kur humbi kontrollin e mjetit.

Automjeti, përfundoi jashtë rrugës dhe më pas u përplas me një pemë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:00 të mëngjesit kur 20-vjeçari po shkonte drejt hipermarketit ku punonte..

Mësohet se ishin shoferë të rastit ata që njoftuan ambulancën.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.