Bebe Rexha poston një fotografi me gjyshen kur ishte vetëm 4 vjeçe, në Gostivar


Këngëtarja ndërkombëtare me prejardhje nga Dibra, Bebe Rexha, në shumicën e rrasteve mallëngjehet dhe kthehet shumë pas në kohë, duke postuar fotografi të ndryshme me familjarët e sajë gjatë gjithë fëmijërisë së saj në trojet shqiptare, shkruan Pa Censurë.

Bebe sonte publikoi një fotografi bashk me gjyshen, fotografi që ishte shkrepur vite më parë, gjegjësisht kur Bebe ishte vetëm 4 vjeçe. Fotografia ishte shkrepur në Gostivar të Maqedonisë së Veriut, gjë që të cilën e vërtetoi vetë artistja duke bashkangjitur lokacionin mbi fotografinë.

Foto: Instagram/beberexha

“Unë dhe gjyshja ime më e mirë, në Gostivar,Maqedoni kur unë isha 4 vjeçe”, ka shkruar këngëtarja mbi postimin e saj./Pa Censurë