Hoxha Drilon Gashi tregon për gjendjen e tij shëndetësore, i cili fillimisht nuk u testua nga IKSHP

Hoxha nga Peja, Drilon Gashi, i cili është shtrirë në repartin e Pulomologjisë, ka treguar për gjendjen e tij shëndetësore i cili po dyshon që është i infektuar me koronavirus.
Gashi a përmes Facebook’ut ka treguar se po ndihet shumë më mirë pasi ka marrë terapi antiCovid.

Baby Boo

Ndryshe nga hera e kaluar, hoxhës nga Peja sot i është bërë teste për koronavirus, ndërsa është në pritje të rezultatit.
Ai ditë më par kishte thënë se nuk i ishte bërë testi për koronavirus edhe pse ishte në gjendje të rëndë, me arsyetimin e mjekëve se nuk ka teste mjaftueshëm.

Përshëndetje familjarë, miq, dashamirë!Fillimisht dua t'ju falenderoj nga zemra të gjithëvë për lutjet dhe përkrahjen…

Publiée par Drilon Gashi sur Mardi 11 août 2020