Hidhet në erë me eksploziv një bankomat në Butel


Një bankomat i një banke private është hedhur në erë me eksploziv në lagjen Butel të Shkupit mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hristijan Todorovski-Karposh”, ndërsa për momentin nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale. Forca policie ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë kontrolle.

Baby Boo