Hidhet në erë makina e pronares së televizionit (FOTO LAJM)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi Beogradin mëngjesin e sotëm duke shkaktuar alarm tek forcat e sigurisë dhe qytetarët.

Baby Boo

Më pas, u mësua se një makinë ishte hedhur në erë.

Makina i përket pronares së televizionit të njohur serb Tv Pink, Dushica Jakovljeviç, raporton Albeu.com.

Shpërthimi ka ndodhur në një parking, në afërsi të stadiumit të ekipit të klubit Cervena Zvezda.

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar edhe disa makina në afërsi dhe dritaret e disa ndërtesave në afërsi.