HARADINAJ PA KOSTUM E KOLLARE, FRESKOHET ME BIRRË


Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka gjetur kohë për relaksim mbrëmjen e së premtes së bashku me bashkë partiakun e tij Besnik Tahiri.

Tahiri ka postuar një foto në llogarinë e tij një foto së bashku me kryeministrin Haradinaj në një lokal në kryeqytet.

Kryeministri Haradinaj dhe Koordiantori Nacional për Reformën Shtetërore, Besnik Tahiri sipas fotos shihen pa kostum me ç’rast kanë zgjedhur të pinë birrë e të ngre dolli.

Në mbishkrimin e fotos, Tahiri ka shkruar “Gëzuar miq”.

Baby Boo