Haradinaj: Ndarja për mua është luftë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur kundër idesë së shkëmbimit të territoreve me Serbinë, duke vlerësuar se “ndarja është luftë”, raporton KosovaPress.

Baby Boo

Këto komente ai i ka bërë pas deklarimeve të ambasadorit amerikan, Greg Delawie, i cili sot në Rubikon të KTV-së nuk e ka përjashtuar mundësinë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Restorant Lumare