Haradinaj bartës i listës dhe kandidat për President nga AAK

Kryetari i Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se nesër do të bëjë publike listën e kandidatëve për deputetë.

Baby Boo
Pekon Bakery

Ndër të tjerash, Kreu i AAK-së, ka thënë se bartës i listës është ai vet.

“Bartës i listës jam unë dhe kam nderin t’i prijë kësaj liste. Jam kandidat nga Aleanca për President, nuk jam ka

Restorant Lumare