HABIT MILIARDERI I FAMSHËM, TYMOS KANABIS DHE PI UISKI ‘LIVE’ NË EMISION

Miliarderi i famshëm amerikan Elon Musk duket se po kalon një vit të pazakontë.

Baby Boo Tinex

Pas problemeve ekonomike me një prej kompanive të shumta që disponon si dhe pas kritikave që i bënë teksa shprehu vullnetin e mirë për të ndihmuar ekipin e djemve tajlandez të bllokuar në shpellë, Musk është shfaqur në televizion krejt ndryshe.

Në emisionin e Joe Rogan, themeluesi i Tesla dhe Space X nuk ka ngurruar të tymosë kanabis dhe të konsumojë ëhiskey teksa diskuton me moderatorin. Në fakt kjo është një traditë që askush nuk i shpëton në emisionin Joe Rogan Show.

Restorant Lumare