Habit gruaja, për*plas me makinë automjetet e tjera dhe nis të kërcejë me bikini (VIDEO)

Një grua në Spanjë i ka habitur të gjithë me veprimin e saj.

Baby Boo

Ajo e ka përp*lasur makinën me disa automjete të tjera dhe më pas ka dalë nga makina dhe ka nisur të kërcejë me bikini. Për këtë veprim raportohet se gruaja është arres*tuar nga policia lokale.

Ngjarja ka ndodhur në Huelva. Mësohet se gruaja i ka bërë rezistencë policëve gjatë arre*stimit.

“Gruaja është arre*stuar pasi ka shk*elur rregullat e trafikut rrugor. Në pamje ajo shihet duke u tallur me forcat e policisë, madje ka bërë dhe rezistencë ndaj tyre. Zona ku ndodhi aksi*denti është shumë pranë plazhit dhe për këtë arsye mendojmë se destinacioni i saj ishte për atje”, u shpreh Lepe Town Hall, një zëdhënëse e policisë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme…