Habit Bleona Qereti: Jam myslimane, mënyra e veshjes s’ka të bëjë me besimin tim!


Në emisionin e “Opinion” mbrëmë për të folur për temën “A na bën të lumtur paraja” e ftuar ishte edhe këngëtarja Bleona Qereti, ku artistja gjithashtu foli edhe për besimin e saj në Zot, përcjell Pa Censurë.

“Unë jam myslimane dhe e them hapur këtë gjë. Le të mendojnë çfarë të duan” tha Bleona.

Ndërsa në një moment gazetari Fevziu i thotë Bleonës: “Ti thua je myslimane mirëpo kamera të kap ty kështu me këtë veshje”

“Nuk ka të bëjë veshja ime me besimin tim në Zot. Siç thash më parë unë jam myslimane dhe besoj në Zot” është shprehur artistja.

Për më shumë dëgjoni videon më poshtë./Pa Censurë/