“Gruja jem”, kështu e thërret Loredana Elvanën


Këngëtaret shqiptare Loredana Zefi dhe Elvana Gjata përveq që i bashkon skena muzikore dyshja duket se kanë dhe një raport të mirë shoqëror.
Së fundi, Loredana udhëtoj drejt kosovës për të performuar ku edhe po takohen shpesh herë me Elvanën.
Kështu nuk munguan as postimet krahë njëra tjetres.

Derisa Elvana ka shpërndarë disa ftografi nga performanca e saj, ka qenë Loredana ajo që i ka komentuar, “Gruja jem”. Ky psoudonim po që ra në syrin e fansave i cili u komentua mjaft shumë.
Po ashtu, pas këtj afrimiteti shihen edhe fansat të entuziazmuar derisa kërkojnë duet mes dyshes, por mbetet të shihet se a do të kemi një të till mes dyshes.