Grubi: “Zaev këtë vit do ta mbyll si kryeministër”

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, i ftuar në ClickPlus në TV21, komentoi edhe zgjedhjet e brendshme partiake brenda LSDM-së, ku kryetar u zgjodh, Dimitar Kovaçeski.

Baby Boo

Grubi tha se Zaev këtë vit do ta mbyll si kryeministër, duke shtuar se pas janarit do të shihet se si do të zhvillohen negociatat me Bullgarinë dhe realizimin e marrëveshjes së re për Qeverinë./TV21