Gruaja që u vra në Pejë la pas dy fëmijë


Një grua është vrarë sot në qendër të Pejës. Gruaja e vrarë është Gjyljeta Ukelli. Ajo pas vete ka lënë dy fëmijë të vegjël, një djalë dhe një vajzë.

Ukelli e cila dyshohet se u vra sot nga burri i saj Edmond Lajçi, punonte asistente në një klinikë stomatologjike në Pejë./Indeksonline/