Gruaja nga Gostivari sulmohet fizikisht nga partneri i saj


Më 27.05.2024 në ora 22.20 në SPB-Tetovë, 43-vjeçarja nga Gostivari ka raportuar se në afërsi të Bërvenicës së Tetovës është sulmua fizikisht nga partneri i saj B.M. (40) nga Banjica e Gostivarit. Janë marrë masa për të pastruar dhe dokumentuar çështjen.