Gruaja goditet nga vetura, refuzon të pijë ujë për shkak të agjërimit


Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur sot pasdite në qendër të Prishtinës.

Vetura ka goditur një zonjë e cila fatmirësisht nuk është lënduar shumë.

Ekipi i T7 ishte duke xhiruar në moment kur ndodhi aksidetni dhe ka filmuar gjithçka.

Rastësisht aty qëlloi dhe i dha ndihmë drejtori për shëndetësi në komunën e Prishtinës, Arben Vitia.